Hakkımızda

Kreatif Ajans , 2016 yılında tasarım ofisi olarak kuruldu fakat bir tasarım ofisi olarak kalmadı; Aksaray’ın ulusal markaları için reklam fikirleri üreten, iletişim planlamaları yapan, yaratıcı çalışmalarla o markalara hedef kitle sadakati kazandıran bir ajansa dönüştü. Kreatif ekibimiz Aksaray’ın çok önemli markaları için birçok reklam kampanyasını ve çok konuşulan lansmanları hayata geçirdi.

Performansı, yeni müşterileri de beraberinde getirdi ve Kreatif Ajans 2016 yılında Stratejik Planlama Departmanı oluşturuldu ve ekibe sektörün yetenekli, deneyimli, başarılı reklamcıları katıldı.
Kreatif Ajans’ı tam hizmet ajansı haline getiren en önemli etken sektörü sadece Türkiye değil dünya ölçeğinde yakından takip etmesi olmuştur. Bu başarıda üretken ve sınırsız çözüm sağlayan ekibi ile, bir reklam ajansında görmeye pek alışık olmadığınız insan kaynakları yönetiminin özverili çalışmaları etkili olmuştur.

Bugün şehrin en deneyimli ekibi ile müşterilerinin reklam ve tanıtım ihtiyaçlarına bütünsel hizmet veren, dürüstlük ve güvene dayalı iş prensiplerinden hiçbir koşulda vazgeçmeyen, Türkiye’de sektörün önemli markalarından biri olma hedefiyle aynı prensiplere sahip markalar için 2017 yılında da çalışmaya devam eden Kreatif Ajans , yarın için planlamalar ve yatırımlar yapıyor…

Biz Ne Yaparız ?

*Kreatif Çözümler
*Grafik Tasarım
*Marka Oluşturma
*Kurumsal Kimlik
*Özgün Logo ve Amblem Tasarımları
*Basın İlanı Tasarımları
* Dergi İlanları
*Katalog – Bülten Tasarımları
*Afiş – Broşür – El İlanı
*Ambalaj Tasarımları
*Ürün Fotoğrafı
*Film Prodüsksiyon
* Sosyal Medya
* Google Adwords Reklamları
* 3D Katı Modelleme ve Render